Język:

Pracuj z nami/Work with us

Praca dla lektorów metoda Direct:


Jeśli chcesz pracować w młodym zespole i przyjaznej atmosferze na dłuższy okres czasu (min. 2 lata) dołącz do nas i wyślij CV ze zdjęciem  wraz z Listem Motywacyjnym. Zapewniamy prace w miłej atmosferze ze zgranym zespołem ludzi, dokształcające szkolenia oraz profesjonalne podejście do zatrudnianych nauczycieli.

Praca dla LEKTORÓW J. Angielskiego, Niemieckiego, Włoskiego, Hiszpańskiego, J. Polskiego dla Obcokrajowców - zatrudnimy tylko osoby które mogą dojeżdżać do firm w Katowicach lub okolicach. Prosimy o dopisek "Praca w firmach z dojazdem".

Praca dla LEKTORÓW J. Angielskiego, Niemieckiego, Włoskiego, Hiszpańskiego - zatrudnimy osoby które chcą pracować z dziećmi od 5-10 r.ż. Prosimy o dopisek "Praca z dziećmi".

Poszukujemy również lektorów Francuskiego, Portugalskiego, Czeskiego, Szwedzkiego, Arabskiego do prowadzenia różnego rodzaju zajęć z dorosłymi w firmach lub w szkole.

Preferujemy zatrudnienie lektorów moblilnych, dyspozycyjnych, otwartych na innych ludzi i energicznych, zamieszkałych w Katowicach lub okolicach, posiadających własny samochód. Praca w godzinach popołudniowych, wczesno-popołudniowych lub porannych na terenie FIRM a w godzinach popołudniowych na terenie szkoły. Zgłoszenia prosze przesyłać na adres e-mail:
lektorzy@lingua-house.pl

 

Work with us
We are seeking English, German, Italian, Spanich, French Native Speakers (teachers). If you are a native speaker, you have a CELTA certificate or TEFL certificate and you know a Callan/Direct Method you can be a teacher at our school. If you are interested in working in our School using the Direct Method, please send us your CV by emailing us: lektorzy@lingua-house.pl or contact our office in Katowice, 33, Gliwicka 12/11 Street, Phone number to school:  32/ 781-77-81  We speak English.

 Praca dla tłumaczy przysięgłych i symultanicznych
Zatrudnimy tłumaczy przysięgłychz J. Angielskiego, Niemieckiego, Francuskiego, Włoskiego, Hiszpańskiego, zamieszkałych w Katowicach lub okolicach.
Prosimy o przesłanie swojego CV na e-mail:
tlumaczenia@lingua-house.pl lub kontakt z Sekretariatem Szkoły 32/ 256-10-40Praca dla SEKRETARKI (praca okresowa lub na zastępstwa)
Zatrudnimy Sekretarkę-Asystentkę Dyrektora na zastępstwa w szkole Lingua House
w Katowicach ul. 1 Maja 33 lub ul. Gliwicka 12/11
Praca w godzinach od 13 do 21.00.
Możliwe jest podjęcie pracy tylko w wyznaczonych miesiącach roku szkolnego.

Jeśli jesteś otwartą i miłą osobą, chcesz pracować z zaangażowaniem i chciałabyś wnieść coś od siebie, masz doświadczenie w pracy w sekretariacie, lubisz kontakt z ludźmi i możesz traktować tą pracę jako dodatkową a z czasem jako stałą, obsługujesz biegle komputer i  Internet, programy Word i Exel oraz nie boisz się nowych wyzwań to czekamy właśnie na Ciebie.
Wymogiem podjęcia pracy jest komunikatywna znajomość angielskiego.

Dołącz do naszego młodego, zgranego i ambitnego zespołu ludzi i wyślij CV + zdjęcie oraz List Motywacyjny  swoje zgłoszenie na e-mail asystentka@lingua-house.pl z dopiskiem "Sekretarka na zastępstwa".

 

 

Praca dla Serwisanta / Informatyka
Nawiążemy stałą współpracę z Informatykiem do realizowania doraźnych potrzeb informatycznych szkoły, zbudowania i obsługi nowej strony internetowej dla szkoły oraz z osobą serwisującą kompuery, usuwająca awarie, instalującą programy itp. Zgłoszenia prosze przesyłać na adres e-mail:
office@lingua-house.pl

 

Barter czyli usługa za usługę
Zapraszamy do wymiany usług!
Szkoła oferuje swoje usługi językowe na wymianę z innymi firmami - zamiana na usługi/reklamę/druk na zasadzie barteru. Prosimy o składanie ofert na adres e-mail:
office@lingua-house.pl

 

I oddział szkoły

40-079 Katowice ul. Gliwicka 12/11  -  wzdłuż ulicy bezpłatny parking

tel. 32/ 781 77 81 - sekretariat czynny od 13.00-20.00

e-mail: biuro@lingua-house.pl

 

 

II oddział szkoły

40-225 Katowice ul. 1 Maja 33 - wzdłuż ulicy bezpłatny parking

tel. 32/256 10 40 - sekretariat czynny od 13.00-20.00

 

e-mail: office@lingua-house.pl

Copyright © 2011 FineCMS.pl - Design & Engine - strony www - TWWW
stat4u