Język:

Español Directo to: 
- nowoczesne słownictwo i ciekawe pytania,
- przystępna gramatyka,
- praktyczne scenki i dialogi.


Student mówi po hiszpańsku od pierwszej lekcji. Słuchacz odpowiada na pytania zadane przez lektora, używając nowo poznanego słownictwa. Jest to metoda bez granic, w której słuchacz jest cały czas w kontakcie z językiem i kulturami hiszpańskojęzycznymi.


Español Directo jest to podręcznik o prostej szacie graficznej, aby skupić uwagę na nowym słownictwie, które jest łatwe, nowoczesne i używane w życiu codziennym. Podręcznik koncentruje się głównie na ćwiczeniach ustnych, nie zapominając jednak o pisaniu w języku obcym. Dyktanda pomagają rozwinąć znajomość ortografii, tak aby słuchacz mógł rozumieć i komunikować się nie tylko za pomocą rozmowy, a także czytając i pisząc w języku obcym.


Gramatyka jest wyjaśniana w sposób stopniowy i przetłumaczona, biorąc pod uwagę sposób myślenia w języku ojczystym słuchacza, aby przyswoił wiedzę w jasnej i prostej formie. Ćwiczenia na końcu każdej lekcji są wykonywane dla utrwalenia materiału z poprzednich lekcji, motywując słuchacza do systematycznego wysiłku, aby lepiej zrozumieć zasady języka hiszpańskiego.


Dialogi nie tylko odzwierciedlają sytuacje, w których może znaleźć się słuchacz w bezpośrednim kontakcie z językiem hiszpańskim i kulturą hiszpańskojęzyczną, ale także przedstawiają użycie form gramatycznych i komunikacyjnych. Na płycie student może usłyszeć różne akcenty z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.


Seria podręczników Español Directo ma na celu sprawić, aby uczeń nauczył się komunikować w języku hiszpańskim od poziomu zero do poziomu średniozaawansowanego.

 

Lekcje dla Firm / lekcje indywidualnie 
Proponujemy atrakcyjne pakiety lekcji one to one dla indywidualnych osób 
Prosimy o kontakt z nr. telefonu: 
szkoła ul. 1 Maja 33 - tel. 32 256 10 40 
szkoła ul. Gliwicka 12/11 - tel. 
32 781 77 81
 

Copyright © 2011 FineCMS.pl - Design & Engine - strony www - TWWW
stat4u