Język:

HISZPANIA CORDOBA Fábrica de Idiomas

 

Fábrica de Idiomas to centrum kulturalne i językowe, które wyróżnia się oryginalnymi i profesjonalnymi metodami nauczania. Oferuje kursy języka hiszpańskiego, ogólne i specjalistyczne, na wszystkich poziomach: początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Autorski program nauczania nastawiony jest na praktyczne ćwiczenia pozwalające rozwijać umiejętności komunikacyjne. Wszystkie zajęcia prowadzone są w oparciu o nowoczesne metody nauczania promowane przez Unię Europejską (scenki rodzajowe, ćwiczenia polegające na kreowaniu postaci, role play, gry typu trivial pursuit, wspólne tworzenie historii), łączą w sobie elementy wiedzy o kulturze Hiszpanii oraz program polegający na aktywnym uczestnictwie w atrakcjach kulturalnych Kordoby.

 

Autorski program Fábrica de Idiomas opracowany jest przez filologów hiszpańskich specjalizujących się w nauczaniu języka hiszpańskiego w konsultacji z rodzimymi użytkownikami języka hiszpańskiego oraz metodyczki - autorki licznych pozycji do nauki języka hiszpańskiego.

 

Zajęcia w Fábrica de Idiomas oparte są głównie na METODZIE KOMUNIKATYWNEJ, której zadaniem jest wykształcenie takich umiejętności u ucznia, które pozwolą mu porozumiewać się po hiszpańsku w różnych sytuacjach życia codziennego. Do tego celu wykorzystuje się autorsko dobrane zasoby oryginalnych materiałów.

 

Pliki do pobrania:

 cordoba1_177cordoba2_177

Copyright © 2011 FineCMS.pl - Design & Engine - strony www - TWWW
stat4u